Prezydent Kielc zachorował

Choć wielu uzna koronawirusa za temat przeszły to nadal jest groźnym patogenem. W ostatnich kilku miesiącach to grypa zbierała większe żniwo chorych.

Jednak to koronawirus ,,dopadł” prezydenta Kielc, Bogdana Wentę. Polityk informację przekazał poprzez swoje socjalmedia w piątek, 25 lutego. Ujawnił swój stan zdrowia.

Prezydenta można lubić lub nie, ale cieszy fakt, że czuje się dobrze. Zaznacza on, że mimo faktu kwarantanny, będzie cały czas monitorował co dzieje się w mieście. Kontakt ułatwić ma technologia, która sprawi, że wszystko będzie w należytym porządku, czyli jak zawsze.

Wenta apeluje, żeby osoby, które miały z nim kontakt w ostatnim czasie obserwowały swój stan zdrowia. Jeżeli ktoś źle się poczuje, niech natychmiast skorzysta z pomocy lekarza. Na końcu wszystkich pozdrowił.

W praktyce nie ma co bagatelizować chorób, które obecnie uznaje się za mało groźne. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Pokazały to doświadczenia ostatnich lat. Dlatego należy rozsądek i nie popadać w żadną skrajność.

Fot. kielce.eu